Galeria zdjęć z II Kongresu Opakowań i Recyklingu.
Najważniejsze informacje związane z kongresem
Galeria zdjęć z II Kongresu Opakowań i Recyklingu.
W Warszawie ruszył II Kongres Opakowań i Recyklingu. Cała branża rozmawia o zmieniającym się otoczeniu prawnym, wyzwaniach środowiskowych i biznesowych konsekwencjach wdrażanych zmian.
Stowarzyszenie „Polski Recykling” zostało Głównym Partnerem Branżowym II Kongresu Opakowań i Recyklingu. Wydarzenie odbędzie się 10-11 czerwca w Warszawie.
Już drugi raz możemy wspólnie tworzyć wydarzenie, które łączy sektor opakowań, recyklingu oraz użytkowników końcowych, tworząc przestrzeń do dialogu i współpracy.
Celem debaty stolikowej jest aktywizacja uczestników. Każdy może wziąć udział w wybranej przez siebie dyskusji przy danym stoliku tematycznym.
Kongres Opakowań i Recyklingu jest kierowany do wszystkich kluczowych graczy rynku – wprowadzających produkty w opakowaniach, producentów opakowań, recyklerów, sieci handlowych, ekspertów ds. ESG, organizacji odzysku, operatorów systemu kaucyjnego, a także administracji państwowej i samorządowej.